top of page
02-BIMAL-Logo.jpg
02-TEST INDUSTRY-Logo.jpg
Ekran Resmi 2019-12-11 14.11.23.png
trolley example.jpg

BIMAL S.r.l., kurulduğu 1984 yılından bu yana hidrolik, mekanik, otomotiv ve havacılık - uzay alanlarındaki uygulamalardaki sıvısal ve mekanik bileşenlere yönelik deney stantlarının tasarım ve imalatında uzmanlaşmıştır. 

BIMAL 30 yılı aşkın deneyimiyle bugün test endüstrisinin lider firması ve darbe basınç testi alanında teknoloji lideri olarak kabul edilmektedir.

Firma, sahip olduğu makinelerdeki teknik “bilgi birikimi" ile övünç duymakta ve mekanik ve elektriksel tasarım, yazılım geliştirme, makine montajı, eğitim ve satış sonrası hizmetler gibi ürüne ilişkin faaliyetlerin tümünü gerçekleştirmektedir.

Farklı sektörlerde ve farklı uygulamalarda, üretim için çok çeşitli deney stantları kullanılmaktadır, Standart ve Özel. Standart deney stantları, Uluslararası yönetmelik tarafından şart koşulan gereklilikleri karşılamak üzere geliştirilmiştir. Piyasadaki rekabet ve giderek artan sıkı önlemler ile birlikte BIMAL, daha yüksek performanslara erişebilmek amacıyla sürekli bir teknolojik evrimden geçmektedir.

Özel deney stantları ise özel müşteri ve ürünlerin özel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. BIMAL sahip olduğu teknik departmanları ile ilk siparişten satış sonrası desteğe kadar müşterilerine yardımcı olabilmektedir.

http://www.bimal.com/en/index.php

bottom of page