top of page
Ekran Resmi 2019-12-11 12.53.43.png
ELC%20900_edited.jpg

Melchiorre’nin genel merkezi Milano şehir merkezinden 15 km. uzaktaki Bollate’de olup, burada takım tezgahları monte edilmektedir.  Şirketin imalat faaliyetleri Cinisello Balsamo’da yapılmaktadır. 
Şirket 60 yılı aşkın bir tarihi bulunmasının sonucu olarak üst düzey hassas (1 mikrondan az) takım tezgahı üretiminde dünya çapında güvenilir bir imalatçı olarak tanınmaktadır. Potansiyel uygulamalar otomotiv, hidrolik, elektronik, optik, seramik vs. gibi neredeyse tüm endüstriyel sektörleri kapsar. Melchiorre’nin teknik departmanının esneklik ve ustalığı, tüm talepler için duruma özel çözümler bulunabilmesini sağlamaktadır (örn. özel otomatik yükleme sistemleri, içbükey-dışbükey taşlama veya diklik gereklilikleri). 

 

Melchiorre’nin esas faaliyet alanı, ince taşlama piyasasında tek ve çift taraflı taşlama olarak ortaya çıkar Şirket ayrıca lepleme makinesi ve diğer özel makinelerin yapımında da deneyimini kullanarak çok iyi sonuçlar elde etmektedir.
Makine büyüklükleri 400-2000 mm arası değişmekte, bu da müşterilerin kendi üretimlerinin istedikleri kısmında yassı taşlama yapabilmelerine olanak sağlamaktadır.

http://www.melchiorre.net/_en/home.asp

bottom of page